یزدنور

فیلتر
فیلتر
Description

توضیحاتـــــ دسته بندی

( محتوای دسته بندی)

آشنایی با شرکت یزدنور (نیک تاب نور یزد)

گروه مهندسی یزد نور، با هدف تأمین نیازهای داخلی کشور به محصولات روشنایی و نورپردازی، باشعار نور، نگاه، لبخند فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است. این شرکت، متشکل از افراد متخصص و با تجربه در طراحی و تولید محصولات نور و روشنایی، توانسته است سبد کاملی از محصولات روشنایی را ارائه دهد.

با توجه به نیاز روز افزون صنعت جهانی به بهینه‌سازی مصرف انرژی، گروه مهندسی یزد نور بر آن شد تا با تولید تجهیزات روشنایی مبتنی بر فناوری LED و راندمان نوری بالا، گامی مؤثر در جهت کاهش هزینه‌های مصرف انرژی بردارد. این تلاش‌ها، نه تنها به صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک می‌کند، بلکه به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی‌های ناشی از مصرف بی‌رویه انرژی نیز منجر می‌شود.

گروه مهندسی یزد نور با تمرکز بر کیفیت، به دنبال ایجاد نوآوری در صنعت روشنایی است و همواره در تلاش است تا با ارائه محصولات باکیفیت و پیشرفته، رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماید.

پنل های سقفی یزدنور

محصولات شرکت یزدنور

شرکت یزدنور، متشکل از افراد متخصص و با تجربه در طراحی و تولید محصولات نور و روشنایی، توانسته است سبد کاملی از محصولات روشنایی را ارائه دهد. از جمله محصولات یزد نور می‌توان به چراغ نما، وال واشر LED، براکت LED، پروژکتور، چراغ‌های پنلی LED، چراغ سقفی بدون فریم، چراغ استوانه ای، چراغ مخصوص رشد گیاه، جت لایت و … اشاره کرد.

چراغ استوانه ای یزدنور

کیفیت محصولات شرکت یزدنور

شرکت بزرگ یزدنور محصولاتی با کیفیتی در حوزه نور و روشنایی با 3 سال گارانتی تولید می‌کند. این محصولات اغلب با نام سری های ژوپیتر، اورانوس و ونوس از هم متمایز می‌شوند. اغلب محصولات سری ژوپیتر دارای 100 لومن بهره نوری در هر وات هستند و تنوع رنگ نور بالایی دارند.

براکت-های-یزدنور

محصولات سری اورانوس و ونوس هم از بهره نوری بالاتری نسبت به سری ژوپیتر برخوردارند (110 LM/W). محصولات شرکت یزدنور تنوع و کاربردهای زیادی دارند. از نظر کیفیت ساخت می‌توان یزدنور را یکی از بهترین تولیدکنندگان ایران در حوزه نور و روشنایی بدانیم چرا که محصولات این شرکت از طول عمر بالا و درجه حفاظت بالا برخوردارند. این درجه حفاظت نشان دهنده مقاومت محصولات دربرابر آب و گرد و غبار است.

Yazdnoor-Product-iran

ویژگی های محصولات شرکت یزد نور

از جمله ویژگی های مشترک محصولات یزدنور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حرارت پایین لامپ
  • LED باکیفیت
  • شاخص نمود رنگ بیش از 80 درصد (CRI>80)
  • طول عمر بالای محصولات
  • ارتینگ بدنه
  • ضد اشعه UV
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • پخش نور یکنواخت
  • نصب آسان
  • روشن شدن سریع محصولات

چراغ-نما-یزدنور

لیست قیمت محصولات یزدنور

محصولات یزدنور مناسب برای روشنایی نمای ساختمان های مسکونی و تجاری، مناسب برای روشنایی کارخانه ها، نورپردازی داخلی ساختمان و فضا های باریک می‌باشد. همواره محصولات یزدنور در سایت الکتروشید با قیمت بروز قرار داده می‌شوند.