لوستر سران

فیلتر
فیلتر
Description

توضیحاتـــــ دسته بندی

( محتوای دسته بندی)

بررسی محصولات برند لوسترسران

لوستر سران نماینده رسمی شرکت یزدنور و شرکت لایت فیلد در زمینه فروش محصولات نور روشنایی در تهران است. این فروشگاه از سال 1396 در زمینه فروش محصولات نور و روشنایی، آغاز به کار کرده است. تمامی محصولات این برند دارای 3 سال گارانتی می‌باشد.

لوستر سران

فروشگاه لوستر سران عرضه کننده باکیفیت‌ترین لوستر آویز مدرن و لوستر سقفی وارداتی در ایران است. می‌توانید محصولات این برند معتبر نور و روشنایی را از فروشگاه الکتروشید تهیه کنید.

ویژگی های لوستر های مدرن لوسترسران

لوستر های مدرن و سقفی لوستر سران از جنس آلومینیوم ساخته شده اند. این محصولات تماماً دارای سه حالت رنگ نور آفتابی، نچرال و مهتابی هستند( سه حالته) و سه سال ضمانت پس از فروش دارند. با ریموت کنترلی که در کنار لوستر های آویز مدرن و لوستر های سقفی قرار داده است شما به راحتی می‌توانید از راه دور رنگ نور و شدت روشنایی لوستر را تنظیم کنید. تنوع محصولات این برند بسیار زیاد است و متناسب با هر سلیقه ای می‌باشد.

لیست قیمت لوستر سران

در فروشگاه الکتروشید می‌توانید جدیدترین محصولات لوسترسران را با بروزترین لیست قیمت محصولات بررسی کنید و نهایتا با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید زیرا الکتروشید نماینده رسمی محصولات لوسترسران است.

آدرس فروشگاه لوسترسران برای خرید

قبل از هر چیز برای خرید غیر حضوری میتوانید از طریق سایت الکتروشید به خریدن و بررسی قیمت محصولات لوستر سران بپردازید. اما برای مراجعه حضوری باید به آدرس : تهران، لاله زار جنوبی، پاساژ بوشهری طبقه همکف پلاک 55 مراجعه کنید.